Posted inOto Döşeme Hizmetleri

Deri Direksiyon Kaplama

Deri Direksiyon Kaplama

Deri direksiyon kaplama işlemi ithal kalite standartlarına uygun 1. sınıf deriler ile yapılır. Aracınızın derili ya da plastik direksiyonları orjinaline en uygun şekilde firmamız tarafından kaplanmaktadır.


Deri direksiyon kaplama işlerine kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz.

Deri Direksiyon Kaplama İşlemi

Kaplanmadan önce tecrübeli ekibimiz tarafından sökülüp deri kaplama işlemi bittikten sonra tekrar takılmaktadır. Bu işlem sonrasında airbag da herhangi bir sorun oluşmamasına özen gösterilir.

Kaplama işlemi tamamıyla el işçiliği olup hakiki derilerle milimetrik şekilde uygulandıktan sonra el dikişi ile sonlandırılmaktadır. Bu işlem randevu alınarak ortalama 3-4 saat sürmektedir.

Emef Oto Döşeme olarak Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamaktır.

EMEF Oto Döşeme

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oto döşeme ve iç dizayn konusunda uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Direksiyon Kaplama Özellikleri

Oto döşeme ve deri kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren EMEF Oto Döşeme‘yi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.