EMEF Oto Döşeme ve Ofis Koltuk Döşeme araç döşeme ve iç dizayn konusunda uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Emef Oto Döşeme firması olarak müşterilerimize oto deri döşeme, oto deri kaplama, deri direksiyon kaplama, vites topuzu ve vites körüğü kaplama, tavan kaplaması ve tamiri hizmetlerini veriyoruz.

Önce Müşteri Memnuniyeti

Oto döşeme ve kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren EMEF Oto Döşemeyi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oto Deri ve Kumaş Tamiri

Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

Oto deri döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Derisinden ipliğine kadar kullandığımız bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına büyük bir özen gösteriyoruz.

oto-doseme-008

Siz hayal edin, biz uygulayalım!...

Oto döşeme ve iç dizayn üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz.

Vizyonumuz

Emef Oto Döşeme olarak vizyonumuz sizlere Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamaktır.

Emef Oto Döşeme olarak çok çeşitli malzemeleri stoklarımızda bulundurmaya özen gösteriyoruz. Otomobillerin pek çoğunun kapı döşemelerinde belli miktarda kumaş bulunmaktadır. Bu kumaşların zamanla altındaki sünger kısım çürümekte ve sarkma yapmaktadır. Kapı döşemesi kumaşı değiştirilmeden önce eski kumaş tamamen sökülmeli ve kumaşın yapıştırılacağı kısım temizlenmelidir. Temizlenen kısma ve yapıştırılacak kumaşa kundura tipi yapıştırıcı uygulanmalı ve yapıştırma işlemi yapılmalıdır.Kapı döşemesi kumaşı genellikle araç içinde takım olarak değiştirildiğinden dolayı uyum yakalamak daha kolaydır.

Sancaktepe Oto Döşeme Hizmetleri

Hizmetlerimiz

01 Araç Uygulamaları

Özel teklif almak için lütfen teklif formumuzu doldurun

İstanbul Oto Döşeme