Posted inOto Döşeme Hizmetleri

İstanbul Oto Deri Döşeme

İstanbul Oto Deri Döşeme

İstanbul oto deri döşemede derisinden ipliğine kadar kullandığımız bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz..


Oto deri döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

İstanbul Oto Deri Döşeme İşleri

Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız İstanbul ‘da oto deri döşeme konusunda tüm araçlara hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile aracınıza özel bir görüntü kazandırmaktayız.

 Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz…

Fatih Uşar

Oto suni deriler, hakiki deri baskısında üretildiği için orjinal deri gibi durmaktadır.Son zamanlarda çoğu sıfır araçta hakiki deri yerine suni deriler kullanılmaktadır.Firmamız bünyesinde her marka aracın orjinal fabrikasyon suni derileri bulunmaktadır.

====== Profesyonel Deri Döşeme Hizmetleri ======

Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz.

Oto Deri Döşeme Özellikleri

EMEF Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları bulunmaktadır. Elimizde farklı orjinal fabrikasyon kumaşları mevcuttur. Kumaş döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu seçenekler arasından istediği kumaşı begenip koltuklarını yeniden yaptırabilirler…