Posted inOto Döşeme Hizmetleri

İstanbul Tavan Kumaş Yenileme

İstanbul Tavan Kumaş Yenileme

İstanbul bölgesinde oto tavan kumaş yenileme ve döşeme işlerinde kaliteden ödün vermiyoruz.


Tavan döşeme ve kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veriyoruz. EMEF Oto Döşemeyi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

İstanbul Tavan Kumaş Yenileme İşleri

Tavan döşemeleri belirli bir zaman sonra sarkmaya özelliğini kaybetmeye başlamaktadır.Sarkmanın nedenleri tavan bezinin içindeki süngerin çürümesi, aracın yaz aylarında aşırı sıcakta kalması ve zamanla kullanım süresinin dolmasıdır.

Sarkmış bir tavanın eski kumaşının yapıştırılması mümkün değildir. Bunun için aracın tavan döşemesi söküldükten sonra güzel bir şekilde temizlenmelidir. Ayrıca zımpara yapılmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra aracınızın eğer orjinal kumaşı varsa orjinal kumaşıyla değiştirilmelidir. Yoksa da en yakın kumaşla tavan döşemesi yeniden kaplanır.

Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunuyoruz.

Fatih UŞAR

Emef Oto Döşeme olarak müşterilerimize Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz…

Tavan Kumaş Yenileme Özellikleri

Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız deri döşeme konusunda sıfır km bir çok lüks ve orta segment araca hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile aracınıza özel bir görüntü kazandırmaktayız.

Orjinal Kumaş

EMEF Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları bulunmaktadır. Elimizde farklı orjinal fabrikasyon kumaşları mevcuttur. Kumaş döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu seçenekler arasından istediği kumaşı begenip koltuklarını yeniden yaptırabilirler