Posted inOto Döşeme Hizmet Bölgeleri / Sancaktepe Oto Döşeme

Osmangazi oto döşeme

Osmangazi oto döşeme

Osmangazi Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları bulunmaktadır.


Osmangazi Oto Döşeme olarak vizyonumuz sizlere Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamaktır.

Osmangazi oto döşeme İşlemi

Oto döşeme olarak kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız deri döşeme konusunda sıfır km bir çok lüks ve orta segment araca hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile aracınıza özel bir görüntü kazandırmaktayız.

Oto döşeme olarak, araçlara uyguladığımız ürünler orjinal hakiki/suni deridir. Talebinize göre hakiki veya suni deri çeşitleri ile aracınızın kapılarını, direksiyonun göğsünü özel işlemlerle kaplıyoruz.

Emef Oto Döşeme olarak Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamaktır.

EMEF Oto Döşeme

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Osmangazi Oto döşeme uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Oto Tavan Yenilemesi

Tavan döşemeleri belirli bir zaman sonra sarkmaya özelliğini kaybetmeye başlamaktadır.Sarkmanın nedenleri tavan bezinin içindeki süngerin çürümesi, aracın yaz aylarında aşırı sıcakta kalması ve zamanla kullanım süresinin dolmasıdır.

Sarkmış bir tavanın eski kumaşının yapıştırılması mümkün değildir. Bunun için aracın tavan döşemesi söküldükten sonra güzel bir şekilde temizlenmelidir. Ayrıca zımpara uygulamasıu da yapılmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra aracınızın eğer orjinal kumaşı varsa orjinal kumaşıyla değiştirilmelidir. Orjinal kumaş yoksa da en yakın kumaşla tavan döşemesi yeniden kaplanır.

Deri Direksiyon Kaplama Özellikleri

Oto döşeme ve deri direksiyon kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren EMEF Oto Döşeme‘yi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.