Oto Tavan Döşeme

Oto Döşeme / Oto Kaplama
İstanbul Tavan Kumaş Yenileme
Scroll

01 Oto Tavan Döşeme

Oto tavan döşeme ve iç dizayn konusunda uzmanlaşan kadromuzla, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Oto döşeme kumaşları, standart kumaşlara göre daha sık dokunmuş, ortalama daha dayanıklı kumaşlardır. Yıpranan kumaşlar uygun araba kumaşı çeşidi ile dğeiştirilirse, hem aracınızın iç mekan görselliği güzelleşir, hem de değeri artar. Oto döşemenin durumu hem aracın kullanım hissiyatını eklerken hem de otomobilin fiyatını doğrudan etkiler. Sırf bu nedenle yıpranan kumaşların yenileri ile değiştirilmesi ölü bir yatırım değildir. Aracınıza harcadığınız paranın daha fazlasını size kazandıracak bir yöntemdir

İstanbul oto kumaş döşeme

02 Tavan Döşeme İşlemleri

Oto tavan döşeme yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz.

Tavan döşemeleri belirli bir zaman sonra sarkmaya özelliğini kaybetmeye başlamaktadır.Sarkmanın nedenleri tavan bezinin içindeki süngerin çürümesi, aracın yaz aylarında aşırı sıcakta kalması ve zamanla kullanım süresinin dolmasıdır.Sarkmış bir tavanın eski kumaşının yapıştırılması mümkün değildir.Bunun için aracın tavan döşemesi söküldükten sonra güzel bir şekilde temizlenmeli ve zımpara yapılmalıdır.Bu işlemler yapıldıktan sonra aracınızın eğer orjinal kumaşı varsa orjinal kumaşıyla yoksada en yakın kumaşla tavan döşemesi yeniden kaplanır.

İstanbul Tavan Kumaş Yenileme