Posted inOto Döşeme Hizmet Bölgeleri / Sancaktepe Oto Döşeme

Samandıra oto döşeme

Samandıra oto döşeme

Samandıra oto deri döşeme olarak; derisinden ipliğine kadar bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz..


Samandıra oto deri döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

Samandıra Oto Döşeme İşleri

Oto döşeme olarak, kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız İstanbul ‘da oto deri döşeme konusunda tüm araçlara hizmet vermektedir.

 Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz…

Fatih Uşar

Oto suni deriler, hakiki deri baskısında üretildiği için orjinal deri gibi durmaktadır.Son zamanlarda çoğu sıfır araçta hakiki deri yerine suni deriler kullanılmaktadır.Firmamız bünyesinde her marka aracın orjinal fabrikasyon suni derileri bulunmaktadır.

====== Samandıra Oto Döşeme Hizmetleri ======

Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz.

Oto Deri Döşeme Özellikleri

EMEF Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları bulunmaktadır. Elimizde farklı orjinal fabrikasyon kumaşları mevcuttur. Kumaş döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu seçenekler arasından istediği kumaşı begenip koltuklarını yeniden yaptırabilirler…

Oto Tavan Yenilemesi

Tavan döşemeleri belirli bir zaman sonra sarkmaya özelliğini kaybetmeye başlamaktadır. Sarkmanın nedenleri tavan bezinin içindeki süngerin çürümesi kaçınılmazdır. Aracın yaz aylarında aşırı sıcakta kalması ve zamanla kullanım süresinin dolmasıdır.

Sarkmış bir tavanın eski kumaşının yapıştırılması mümkün değildir. Bunun için aracın tavan döşemesi söküldükten sonra güzel bir şekilde temizlenmelidir. Ayrıca mutlaka zımpara yapılmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra aracınızın eğer orjinal kumaşı varsa orjinal kumaşıyla değiştirilmelidir. Yoksa da en yakın kumaşla tavan döşemesi yeniden kaplanır.

Deri Direksiyon Kaplama Özellikleri

Oto döşeme ve deri direksiyon kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren EMEF Oto Döşeme‘yi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.