Posted inOto Döşeme Hizmet Bölgeleri / Sancaktepe Oto Döşeme

Sancaktepe Oto Döşeme Hizmetleri

Sancaktepe Oto Döşeme Hizmetleri

1Sancaktepe Oto Döşeme hizmetlerinde, uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

2 Her biri alanında uzman kadrolarımızla Sancaktepe oto döşeme hizmetleri için kaliteden ödün kesinlikle vermeksizin en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

3 Oto döşeme ve kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren EMEF Oto Döşemeyi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.


Sancaktepe Oto Döşeme Hizmetleri

Oto deri ve kumaş döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Derisinden ipliğine kadar kullandığımız bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Sancaktepe Oto Döşeme Garanti Kapsamı

Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Bu nedenle işçilik hatalarına karşı tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır.

Emef Oto Döşeme olarak vizyonumuz sizlere Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamaktır.

EMEF Oto Döşeme

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur.

Firmamız deri döşeme konusunda sıfır km bir çok lüks ve orta segment araca hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile aracınıza özel bir görüntü kazandırmaktayız.

İstanbul Oto Deri Döşeme

EMEF Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları bulunmaktadır. Kumaş döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu seçenekler arasından istediği kumaşı begenip koltuklarını yeniden yaptırabilirler

İstanbul Oto Deri Döşeme

Oto döşeme yenileme işlemi ithal kalite standartlarına uygun 1 sınıf deriler ile yapılmaktadır. Döşeme işlemi yapılmadan önce tecrübeli ekibimiz tarafından sökülüp deri kaplama işlemi bittikten sonra tekrar takılmaktadır.

Ahşap Kaplama İşlemleri

Aracınızın torpidosunda, direksiyonunda ve kapı döşemelerinde bulunan ahşap maun kaplamalar da zamanla çatlaklıklar ve kırılmalar meydana gelebilmektedir. Bu çatlaklıklar aracınızın iç görüntüsünü bozabilir. Eskiyen ya da çatlayan ahşaplarınız tecrübeli ekimiz tarafından sökülüp yenisi ile değiştirilmektedir. Ayrıca orjinalinde maun olmayan direksiyonlarınızı da maunlu derili direksiyona çevirmekteyiz. Değişik renk ve maun seçeneklerinden dilediğinizi seçip aracınıza uygulatabilirsiniz.