Posted inOto Döşeme Hizmet Bölgeleri / Sancaktepe Oto Döşeme

Yenidoğan oto döşeme

Yenidoğan oto döşeme

Sancaktepe yenidoğan oto döşeme işlerinde kaliteden ödün vermeden minimum kar ile çalışıyoruz.


Yenidoğan oto döşeme ve kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veriyoruz. EMEF Oto Döşemeyi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Yenidoğan Oto Döşeme İşleri

Oto Döşeme işlerinde kumaşlar belirli bir zaman sonra özelliğini kaybetmeye başlamaktadır. Sarkmanın nedenleri döşemenin içindeki süngerin çürümesi kaçınılmazdır. Aracın yaz aylarında aşırı sıcakta kalması ve zamanla kullanım süresinin dolmasıdır.

Oto döşeme üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunar.

Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz. Hizmet sonrası talep, öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz.

Her biri alanında uzman kadrolarımızla oto döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunuyoruz.

Fatih UŞAR

Emef Oto Döşeme olarak müşterilerimize Fiyat / Performans olarak mümkün olan en konforlu hizmeti sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz…

Oto Döşeme Çalışmaları

Oto Döşeme firması olarak müşterilerimize oto deri döşeme, oto deri kaplama, deri direksiyon kaplama, vites topuzu ve vites körüğü kaplama, tavan kaplaması ve tamiri hizmetlerini veriyoruz.

Kullandığımız tüm oto kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız deri döşeme konusunda sıfır km bir çok lüks ve orta segment araca hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile aracınıza özel bir görüntü kazandırmaktayız.

Orjinal Kumaş

EMEF Oto Döşeme bünyesinde her marka ve model bir çok aracın orjinal fabrikasyon kumaşları bulunmaktadır. Elimizde farklı orjinal fabrikasyon kumaşları mevcuttur. Kumaş döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu seçenekler arasından istediği kumaşı begenip koltuklarını yeniden yaptırabilirler

Oto Tavan Yenilemesi

Tavan döşemeleri belirli bir zaman sonra sarkmaya özelliğini kaybetmeye başlamaktadır. Sarkmanın nedenleri tavan bezinin içindeki süngerin çürümesi kaçınılmazdır. Aracın yaz aylarında aşırı sıcakta kalması ve zamanla kullanım süresinin dolmasıdır.

Sarkmış bir tavanın eski kumaşının yapıştırılması mümkün değildir. Bunun için aracın tavan döşemesi söküldükten sonra güzel bir şekilde temizlenmelidir. Ayrıca mutlaka zımpara yapılmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra aracınızın eğer orjinal kumaşı varsa orjinal kumaşıyla değiştirilmelidir. Yoksa da en yakın kumaşla tavan döşemesi yeniden kaplanır.

Deri Direksiyon Kaplama Özellikleri

Oto döşeme ve deri direksiyon kaplama işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren EMEF Oto Döşeme‘yi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.